statystyki

Baker & McKenzie ma nowego lidera zespołu prawa ochrony konkurencji

02.09.2014, 16:27; Aktualizacja: 02.09.2014, 16:34
Mikołaj Piaskowski

Mikołaj Piaskowskiźródło: Materiały Prasowe

Nowym liderem zespołu prawa ochrony konkurencji kancelarii Baker & McKenzie w randze "counsel" został z dniem 1 września 2014 r. radca prawny Mikołaj Piaskowski. Będzie odpowiedzialny za rozwój tej praktyki.

"Mikołaj Piaskowski jest ekspertem w dziedzinie prawa ochrony konkurencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów w zakresie prawa antymonopolowego, kontroli koncentracji (w związku z transakcjami fuzji i przejęć) a także w zakresie pomocy publicznej, zamówień publicznych, prawa konsumenckiego oraz prawa Unii Europejskiej. Reprezentuje klientów w licznych postępowaniach przed Prezesem UOKiK, SOKiK, Sądem Apelacyjnym oraz Komisją Europejską. Koncentruje się na branży motoryzacyjnej, energetycznej, farmaceutycznej i ochrony zdrowia, IT i finansowej. Doradza klientom we wszelkich aspektach prawa konkurencji dotyczących prowadzonej przez nich działalności. Od 2012 roku jest współautorem corocznych Raportów Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) w zakresie tematyki prawa ochrony konkurencji."- czytamy w komunikacie kancelarii.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane