Pandemia koronawirusa doprowadziła do wielu zmian w zakresie organizacji pracy zrzucając na barki pracodawców nowe obowiązki. Nie są one tylko związane z reżimem sanitarnym i zapewnieniem bezpiecznych warunków pracy, ale również z wyzwaniami, jakie stawia rosnąca na popularności, praca zdalna.

Czy pracownikom należy się z tego tytułu ryczałt? Jak rozliczać pracownika w takiej sytuacji ze świadczenia pracy? Czy można go skontrolować w jego domu? Takie pytania zadaje wielu przedsiębiorców. Duże firmy, z rozbudowanymi działami prawnymi szybko odnalazły się w nowej rzeczywistości. W trudniejszej sytuacji są mali i średni przedsiębiorcy, których budżety mocno ucierpiały przez wprowadzane lockdownu. Pomoc rządowa, która miała ułatwić im przetrwanie, z każdą kolejną przyjętą tarczą antykryzysową, stawała się coraz mniej czytelna. Wiele firm miało problem z odnalezieniem się w gąszczu często nowelizowanych przepisów.

Świadczy o tym chociażby duża liczba błędów we wnioskach do ZUS, które skutkowały brakiem otrzymania stosownej pomocy, takiej jak zwolnienie ze składek czy świadczenie postojowe. Niektórzy przedsiębiorcy nie wiedząc również czy spełniają kryterium do otrzymania wsparcia po prostu rezygnowali ze złożenia stosownego wniosku.

Gdzie w takim razie powinni szukać pomocy? Jak dostosować się do nowych „zasad gry”? W tym celu warto skorzystać z pomocy specjalisty. Bez wychodzenia z domu lub biura można otrzymać szybką i profesjonalną pomoc prawną świadczoną przez wykwalifikowanych ekspertów – adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych. W ramach usługi otrzymasz 1 poradę prawną telefoniczną lub e-mailową (sami możesz wybrać, jaka forma kontaktu z prawnikiem jest najwygodniejsza). Jak skorzystać z oferty? Wystarczy wejść na stronę https://promocje.infor.pl/dgp/porady2021/. Po wykupieniu usługi otrzymasz e-mail ze swoim indywidualnym kodem oraz numerem telefonu, pod który możesz zadzwonić w dni robocze, w godzinach 8.00-20.00. Po pozytywnej weryfikacji zostaniesz połączony z prawnikiem, który odpowie na pytanie. Co nas wyróżnia? Korzystna cena i wysoka jakość świadczonych usług. Profesjonalna porada kosztuje tylko 59 zł. Odpowiedź na pytanie uzyskasz już w trakcie trwającej rozmowy lub nie później niż w terminie 36 godzin roboczych, a każda będzie poparta podstawą prawną.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://promocje.infor.pl/dgp/porady2021/