"Portal codozasady.pl przeznaczony jest dla przedsiębiorców i prawników. Czytelnicy znajdą tam artykuły poświęcone różnym branżom lub dziedzinom prawa takim jak spory sądowe, transakcje fuzji i przejęć, własność intelektualna, nowe technologie, nieruchomości, bankowość i finansowanie czy prawo pracy. Na portalu znajdują się też praktyczne przewodniki po postępowaniach w Polsce i po transakcjach M&A oraz publikacje poświęcone poszczególnym zagadnieniom prawnym dotyczącym m.in. wirtualnych walut, podwykonawstwa w zamówieniach publicznych czy reprywatyzacji. Omawiane są również zmiany w prawie oraz najciekawsze orzeczenia sądów polskich i unijnych."- czytamy w komunikacie kancelarii.

- „Co do zasady” powstało z połączenia Portalu Procesowego i Transakcyjnego, dlatego już w dniu oficjalnej premiery portal zawiera ponad 1500 artykułów – mówi adwokat Jan Ciećwierz, redaktor naczelny portalu.

- Piszemy z myślą o przedsiębiorcach, którzy dziś powinni mieć więcej niż podstawową orientację w prawie. Zawsze dokładamy starań, by pisać prosto, ale oczywiście bez szkody dla precyzji. Uważamy bowiem, że zadaniem prawnika jest nie tylko świadczenie pomocy prawnej, ale też dzielenie się wiedzą - dodaje.