Środki te zostaną przeznaczone na refinansowanie rozwoju pięciu nowoczesnych centrów logistycznych klasy A, zlokalizowanych w Czechach, Polsce i na Słowacji. Właścicielem nieruchomości jest międzynarodowa spółka Point Park Properties (P3) z siedzibą w Pradze.

Mateusz Toczyski, szef europejskiego zespołu Bankowości i Finansów Dentons: Możliwość doradzania połączonym bankom Deutsche Pfandbriefbank i UniCredit Bank Austria AG to duża satysfakcja dla prawników naszego zespołu, szczególnie przy tak dużych i skomplikowanych transakcjach, obejmujących trzy systemu prawne i kilka zaangażowanych stron. Widząc pozytywny odbiór naszych klientów, utwierdzamy się w przekonaniu, że w dalszym rozwoju kluczowe jest wzmacnianie transgranicznych zespołów prawników, mających doświadczenia w różnych dziedzinach prawa. Taka perspective dame praca międzynarodowej kancelarii.

Evan Lazar, szef globalnego zespołu prawa nieruchomości dodaje, że ta transakcja jest kolejnym przykładem efektów, jakie daje klientom wspólna praca prawników z kilku krajów.