statystyki

Jacek Bajson dołączył do kancelarii Dentons

09.05.2014, 09:18; Aktualizacja: 09.05.2014, 09:41
umowa, podpis, biznes

umowa, podpis, biznesźródło: ShutterStock

Z początkiem maja do kancelarii Dentons dołączył Jacek Bajson, obejmując funkcję of counsela w Zespole Doradztwa Podatkowego. W Dentons będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój praktyki doradczej z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym optymalizacje podatkowe dla przedsiębiorców oraz tworzenie efektywnych podatkowo struktur zatrudniania i wynagradzania.

- Nawiązanie współpracy z Jackiem Bajsonem to element wdrażanej przez Dentons z sukcesem strategii budowy najbardziej kompleksowej praktyki podatkowej wśród międzynarodowych firm prawniczych działających w Polsce. Jest to także pogłębienie naszej dotychczasowej oferty i odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na usługi doradcze w zakresie podatku PIT, które świadczymy dla rosnącego grona klientów – komentuje Karina Furga-Dąbrowska, partner kierująca Zespołem Doradztwa Podatkowego w Dentons.


Pozostało jeszcze 56% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane