Seminarium, które zainaugurowało cykl, było okazją do dyskusji o kluczowych trendach, kierunkach rozwoju, zmianach w prawie oraz wyzwaniach, przed jakimi stają firmy z sektora lotniczego i obronnego. Spotkanie prowadzili eksperci Bird & Bird z Polski i zagranicy, z udziałem wielu gości specjalnych.

W seminarium wzięły udział największe na polskim i międzynarodowym rynku firmy z sektora lotniczego i zbrojeniowego, firmy IT świadczące usługi dla tych sektorów, jak również cenionych na rynku ekspertów. Zaproszenie kancelarii przyjęli również przedstawiciele Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Instytutu Lotnictwa i Akademii Obrony Narodowej.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie wydarzeniem i żywe dyskusje, jakie towarzyszyły wszystkim prezentacjom, warszawskie biuro Bird & Bird planuje w najbliższym czasie serię seminariów poświęconych m.in. R&D, offsetowi, zamówieniom publicznym w sektorze obronnym i cyberbezpieczeństwu.

Wszystkie seminaria odbywają się w ramach stałego cyklu spotkań "Early Birds Breakast", jakie kancelaria od lat organizuje dla swoich klientów.