Adwokat Gerard Karp związany jest z kancelarią Wierzbowski Eversheds od grudnia 2006 r. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, nowych technologii i komunikacji elektronicznej. W 2012 r. został laureatem konkursu Profesjonaliści Forbesa.

Jest prawnikiem rekomendowanym przez Chambers Europe Legal Directory 2013 w dziedzinie ochrony danych osobowych. Klienci podkreślają jego kreatywność, biznesowe podejście, a także umiejętność identyfikacji właściwych rozwiązań w dynamicznym świecie prawnych regulacji.

Gerard Karp od kilku lat z powodzeniem rozwija praktykę ochrony danych osobowych, która z czasem objęła również zagadnienia związane z mediami i telekomunikacją. Praktyka cieszy się od lat uznaniem klientów, również tych, którzy na co dzień są obsługiwani przez inne kancelarie. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i komunikacji elektronicznej często wolą zaufać nam” - mówi Arwid Mednis, partner i menedżer zespołów prawa ochrony prywatności i technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz komunikacji elektronicznej.