Dla studentów przygotowano studia przypadków, dzięki którym będą mieli okazję skonfrontować swoją wiedzę teoretyczną z praktyką. Pracując w zespołach 3 lub 4-osobowych będą mieli za zadanie rozwiązywać przygotowane dla nich zadania, dotyczące problemów podatkowych, z którymi w praktyce borykają się przedsiębiorcy.

Konkurs skierowany jest głównie do studentów IV i V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych. Ernst & Young zaprasza jednak wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani Doradztwem Podatkowym.

Nagrody dla zwycięzców konkursu

  • I miejsce – 20.000 PLN (dla zespołu do podziału) oraz dla każdej osoby z zespołu płatna praktyka w Dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, szkolenie „Komunikacja w Zarządzaniu” od firmy Ernst & Young oraz System Informacji Prawnej Legalis od Wydawnictwa C.H. Beck
  • II miejsce – Bezprzewodowy system audio Squeezebox™ Duet od firmy Logitech, szkolenie „Komunikacja w Zarządzaniu” od firmy Ernst & Young, oraz nagrody książkowe Wydawnictwa C.H. Beck

Wszyscy uczestnicy finału zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Chcesz wziąć udział w konkursie? Zgłoś 3- lub 4-osobowy zespół wypełniając formularz rejestracyjny!(dostępny na stronie Ernst & Young )Rejestracja zespołów od 12 października 2009.

Konkurs składa się z 3 etapów. Zgłoszenia można nadsyłać do 14 listopada 2009 roku