statystyki

Możesz wygrać bezpłatne studia z zakresu prawa International Legal Skills

09.11.2009, 16:21; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:44
Uczelnia Łazarskiego ogłasza konkurs na napisanie eseju, w którym główną nagrodą jest bezpłatny udział w programie International Legal Skills. ILS to jednoroczny kurs z zakresu prawa realizowany w języku angielskim na Wydziale Prawa Uczelni Łazarskiego, posiadający akredytację Międzynarodowego Centrum Studiów Prawniczych w Salzburgu. Laureaci konkursu za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca otrzymają 50% zniżki w opłacie za studia.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów prawa i ekonomii, praktyków prawników oraz menadżerów pragnących podnieść swoje kwalifikacje. Esej konkursowy dotyczyć ma roli adwokata w globalizującym się świecie - „The role of an attorney in a global world”. Powinien mieć nie więcej niż 25 stron znormalizowanego maszynopisu i być napisany w języku angielskim. Ostateczny termin nadsyłania prac to 15 grudnia 2009 roku. Gotowe teksty, wraz z danymi osobowymi i kontaktowymi autora należy przesyłać do Pani Iwony Wojtalik na adres Uczelni Łazarskiego (ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa) w dwóch wersjach – wydrukowanej i elektronicznej (na nośniku, np. na płycie CD). Nad konkursem patronat medialny objął Dziennik Gazeta Prawna.


Pozostało 54% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane