statystyki

Ogólnopolski Zjazd Kół Kryminalistycznych

25.01.2011, 15:30; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:43
Sekcja Kryminalistyki TBSP UJ współpracująca z Katedrą Kryminalistyki i Bezpieczeństwa Publicznego UJ ma zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolski Zjazd Kół Kryminalistycznych „Służby mundurowe-stosowanie wiedzy kryminalistycznej w ramach bezpieczeństwa publicznego”, który odbędzie się w dniach 18 - 20 marca 2011 roku w Krakowie.

Zjazd jest kierowany przede wszystkim do studentów, doktorantów, młodych pracowników naukowych. Ma on na celu poszerzenie wiedzy z zakresu kryminalistyki. Poprzez warsztaty, panele dyskusyjne, wystąpienia specjalistów z danej dziedziny, zostanie omówiony wpływ kryminalistyki na bezpieczeństwo publiczne w kontekście wykorzystywania jej przez służby mundurowe. Uczestnicy warsztatów podczas ich trwania zapoznają się z metodami kryminalistycznymi typowymi dla służby której przedstawiciel będzie prowadził spotkanie. Każdy będzie miał możliwość zadania nurtujących go pytań wybitnym specjalistom z danej dziedziny.


Pozostało 72% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane