statystyki

Parlament Europejski rok po wyborach

29.05.2010, 05:47; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:43
 Instytut Spraw Publicznych i Przedstawicielstwo Fundacji im. Friedricha Eberta w Polsce zapraszają na konferencję „Parlament Europejski: rok po wyborach, rok przed Polską Prezydencją”, która odbędzie się 7 czerwca 2010 r. o godzinie 10.00.

W rok po wyborach do Parlamentu Europejskiego organizatorzy zachęcają do dyskusji na temat dokonań Parlamentu w minionym roku oraz stojących przed nim wyzwań. Szczególna uwaga zostanie poświęcona zmianom wprowadzonym przez Traktat z Lizbony. Ponadto rok przed objęciem przez Polskę Przewodnictwa w Radzie UE uczestnicy konferencji podejmą temat współpracy Prezydencji z Parlamentem Europejskim. Podczas konferencji zaprezentowana zostanie publikacja Instytutu Spraw Publicznych „W stronę europejskiego demos? Polskie wybory do Parlamentu Europejskiego w 2009 roku w perspektywie porównawczej”. Publikacja ocenia polityczne, społeczne, medialne i prawne aspekty polskiej kampanii wyborczej w 2009 r. na tle europejskim. Będzie ona dostępna w trakcie konferencji.


Pozostało 67% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane