W tym roku już po raz szósty zaprosimy Państwa do udziału w corocznym, największym spotkaniu prawników in-house - Forum Dyrektorów Działów Prawnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 września 2013 roku w Hotelu Polonia Palace.

Od lat podczas naszego wydarzenia gromadzimy najznamienitsze osobistości i najlepszych ekspertów z branży. Podczas spotkania chcemy stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce wymiany doświadczeń oraz przekazać niezbędną wiedzę, aby Dyrektorzy Działów Prawnych w polskich firmach stali się ekspertami cenionymi na arenie międzynarodowej.

Tegorocznej edycji towarzyszy motyw przewodni „Zostań managerem przyszłości”. Poprzez odpowiedni dobór tematów i nowatorską formułę zakładającą liczne sesje warsztatowe, chcemy podkreślić, jak ważne jest by Dyrektor Działu Prawnego był nie tylko prawnikiem, ale również dobrym managerem.

Forum Dyrektorów Działów Prawnych ma już swoją markę w środowisku prawniczym, która budowana była na przestrzeni lat. Każda kolejna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników reprezentujących największe i najprężniej działające firmy na polskim rynku.

Liczymy na Państwa obecność na VI Forum Dyrektorów Działów Prawnych. Zachęcamy do zarezerwowania terminu w kalendarzu już dziś!

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ:

  • Główne hasło wydarzenia - „Zostań managerem przyszłości” wskazuje kierunek, w którym powinni podążać dyrektorzy działów prawnych.
  • Formuła praktycy-praktykom gwarantuje przedstawienie gotowych rozwiązań, które mogą Państwo wdrożyć w swojej firmie.
  • Liczne sesje warsztatowe pozwolą Państwu poszerzyć wiedzę i zdobyć umiejętności w wybranym obszarze zainteresowań.
  • Wydarzenie od lat ma nieposzlakowaną opinię w środowisku prawniczym i gromadzi najlepszych ekspertów.
  • Forum daje niepowtarzalną okazję wymiany poglądów i nawiązania kontaktów z innymi przedstawicielami branży.

Prawnik.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: konferencje.pb.pl .

Kontakt: 22 333 97 77, szkolenia@pb.pl