statystyki

Odbył się obóz adaptacyjny studentów prawa

24.09.2009, 10:20; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:26
Zakończył się XIII Obóz Adaptacyjny Studentów Prawa i Administracji Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland. Tym razem świeżo przyjęci pierwszoroczniacy mieli okazję jeszcze przed rozpoczęciem zajęć poczuć klimat życia akademickiego na olsztyńskim Kortowie.

 

Po raz kolejny Obóz połączył zajęcia merytoryczne z ogólnopolską integracją. Jeszcze nie studenci ale już absolwenci szkół średnich mieli okazję wysłuchać wykładów wykładowców z kilku wydziałów prawa w Polsce, między innymi prof. Rozwadowskiego czy prof. Zielińskiego, którzy radzili jak skutecznie studiować czy wykonywać w przyszłości zawód prawnika. Największym zainteresowaniem cieszyły się jak zwykle zajęcia warsztatowe, w czasie których można było na przykład sprawdzić działanie wariografu. Doskonała pogoda pozwoliła w pełni korzystać z atrakcji sportowych i obudzić ducha pozytywnej rywalizacji, na przykład w paintballu czy tradycyjnym „Biegu prawnika po trawniku”. To co w ocenie „Adapciątek” najcenniejsze w „Adapciaku” to możliwość zawiązania znajomości z ludźmi z całego kraju, którzy w październiku rozpoczną studia w tym samym kierunku. Wspólne zainteresowania i wspomnienia są przecież najlepszą podstawą do budowania wieloletnich przyjaźni, rozwijanych potem często poprzez działalność w ELSA.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane