statystyki

Nowy serwis specjalnie dla prawników

27.05.2009, 14:42; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:25
Portal Prawnik.pl oferuje swoim użytkownikom nowy produkt. Jest to serwis zawierający zbiór przepisów prawa i orzecznictwo. Serwis nosi nazwę Prawo.Prawnik.pl i dla użytkowników portalu posiada obecnie specjalną cenę za miesięczny dostęp.  

Prawo.Prawnik.pl to serwis adresowany do radców prawnych, aplikantów i innych osób, dla których niezbędny jest dostęp do przepisów i sądowej wykładni prawa. Zawartość serwisu tworzy kompleksowy zbiór regulacji prawa polskiego publikowanych w Dz.U., M.P. oraz dziennikach resortowych połączonych z orzecznictwem Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych. Oprócz ujednolicanych przepisów daje dostęp do zeskanowanych oryginałów oraz projektów z uzasadnieniami ustaw, rozporządzeń, umów międzynarodowych i orzeczeń TK. Dzięki serwisowi Prawo.Prawnik.pl codziennie uzyskasz szybki dostęp do najświeższych, ujednolicanych aktów prawnych oraz orzeczeń, do kompleksowego zbioru przepisów i orzecznictwa, będziesz mógł korzystać z publikacji wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu bez konieczności przenoszenia płyt czy zabezpieczeń sprzętowych.


Pozostało jeszcze 49% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane