statystyki

V Ranking Kancelarii Prawnych GP

18.09.2008, 12:14; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:25
Rozstrzygnięty został V Ranking Kancelarii Gazety Prawnej. Pierwsze miejsce w kategorii małych kancelarii zajęła Synowiec Opatowska Sobusiak Wierchowicz z Gorzowa Wielkopolskiego. Wśród kancelarii średnich wygrała Kubas Kos Gertner- z Krakowa, natomiast za najlepszą z dużych uznano Baker&McKenzie Gruszczyński i Wspólnicy z Warszawy.

W tym roku kancelarie po raz pierwszy rywalizowały w trzech kategoriach. O przynależności do określonej grupy decydowała liczba zatrudnionych prawników. Kancelarie zostały podzielone na trzy grupy, gdzie kryterium stanowiła liczba osób zatrudnionych w kancelarii: zatrudniające łącznie ponad 50 prawników, doradców podatkowych i rzeczników patentowych(kancelarie duże), zatrudniające łącznie ponad 20 prawników, doradców podatkowych i rzeczników patentowych(kancelarie średnie) oraz zatrudniające łącznie do 20 prawników, doradców podatkowych i rzeczników patentowych(kancelarie małe).


Pozostało 56% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane