statystyki

Kryształowe serca radców prawnych

29.10.2008, 05:27; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:25
Krajowa Izba Radców Prawnych nagrodziła swoich członków za szczególnie aktywny udział w działalności pro publico bono. Wyróżnienia za bezinteresowną pomoc na rzecz potrzebujących czyli „kryształowe serca”, otrzymało jedenastu radców prawnych.   

„Kryształowe serce” to nagroda Krajowej Izby Radców Prawnych, którą postanowiła nagradzać radców prawnych lub aplikantów radcowskich biorących szczególnie aktywny udział w działalności pro publico bono. Laureat tytułu honorowego „Kryształowe serce” powinien wyróżniać się w szczególności bezinteresowną pomocą prawną na rzecz społeczeństwa i instytucji realizujących cele publiczne, w tym wykonywać, popularyzować i rozwijać nieodpłatną pomoc prawną, wykazywać się w działalności społecznej i dobroczynnej. Do ścisłych kryteriów przyznania nagrody Krajowa Izba Radców Prawnych zaliczyła również udział w programach edukacyjnych i szkoleniowych oraz dobrą opinię społeczności lokalnej, w której radca prawny lub aplikant radcowski zamieszkuje i wykonuje zawód.


Pozostało jeszcze 83% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane