statystyki

Regaty o puchar Dziekana OIRP w Warszawie

11.08.2008, 12:10; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:28
Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie tradycyjnie zaprasza wszystkich żeglarzy z warszawskiego samorządu radców prawnych na VI REGATY O PUCHAR DZIEKANA OIRP W WARSZAWIE. Regaty odbędą się 30 i 31 sierpnia (sobota – niedziela) na jachtach kabinowych TANGO 730 S na jeziorze Kisajno, z zakwaterowaniem w hotelu „TAJTY” w Wilkasach k/Giżycka. Uczestników oczekujemy już w piątek, 29 sierpnia w godzinach popołudniowych.

Do udziału w imprezie zapraszamy chętnych żeglarzy – radców prawnych i aplikantów radcowskich zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (wpisowe 250,00 zł) oraz osoby towarzyszące – członków rodzin (wpisowe 350,00 zł). Skipperzy jachtów (radcy prawni lub aplikanci radcowscy) winni legitymować się co najmniej patentem żeglarza jachtowego. Zasadą jest sześcioosobowy skład załogi. W przypadku zgłoszenia niepełnej załogi(poniżej 6 osób), reszta składu będzie dolosowana. Skipper w czasie regat prowadzi jacht od startu do mety. Przekazywanie tej funkcji załodze podczas wyścigu jest niedozwolone (poza sytuacjami wyższej konieczności) i grozi dyskwalifikacją. Nad prawidłowym przebiegiem regat czuwa komisja regatowa (sędziowska). W regatach uczestniczyć będzie maksymalnie 15 załóg 6-osobowych. Załogi należy zgłaszać e-mailem na adres: wojcicka_a@oirp.waw.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zgłaszaniu załóg prosimy o podanie nw. danych: 1. Imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL skippera, telefon (adres mailowy). 2. Imiona i nazwiska, adresy zamieszkania, numery PESEL członków załogi. 3. Numer i rodzaj patentu skippera. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 sierpnia br. Uregulowanie opłaty wpisowej za całą załogę (do 24 sierpnia) jest warunkiem potwierdzenia zgłoszenia, a tym samym uczestnictwa w imprezie. W przypadku wolnych miejsc, po 15 sierpnia będą prowadzone dodatkowe zapisy wg ilości wolnych miejsc i kolejności zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy mają zagwarantowane zakwaterowanie i pełne wyżywienie w hotelu „TAJTY”. W programie przewidziane są imprezy towarzyszące: wieczór przy ognisku oraz bal kapitański. Hotel proponuje dodatkowe atrakcje w postaci m.in. centrum odnowy biologicznej. Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową hotelu: www.hoteltajty.info Opłaty wpisowej należy dokonać gotówką w kasie OIRP w Warszawie bądź przelewem na konto OIRP w Warszawie w Deutsche Bank PBC S.A. Oddział Warszawa na nr rachunku 21 1910 1123 0250 0267 2121 0001 do 24 sierpnia br. (z dopiskiem Regaty-Giżycko i nazwiskiem uczestnika). Skipperzy dodatkowo są zobowiązani przedstawić potwierdzenie zapłaty za całą załogę (ewentualnie też za osoby spoza załogi, niepływające, a biorące udział w imprezie jako towarzyszące) po przyjeździe do hotelu. Dopiero po udokumentowaniu wpłaty wpisowego będzie dokonywane zakwaterowanie w hotelu. Dzieci i młodzież do 13 roku życia nie płacą za udział w imprezie.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane