statystyki

Ogólnopolskie spotkanie referendarzy sądowych

22.09.2008, 11:27; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:28
Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Referendarzy Sądowych zaprasza wszystkich zainteresowanych referendarzy sądowych, jak i osoby nie zrzeszone, a w szczególności przedstawicieli zebrań referendarzy okręgu, na spotkanie organizowane w dniu 4 października 2008r. w Krakowie.

Podczas spotkania Władze Stowarzyszenia zamierzają wysłuchać uwag i propozycji ze strony środowiska referendarzy sądowych odwołujących się do aktualnego funkcjonowania instytucji referendarza. OSRS wyraziło nadzieję, że inicjatywa Władz Stowarzyszenia spotka się z pozytywnym odzewem wśród osób zainteresowanych, a uczestnicy spotkania zaprezentują konstruktywne propozycje i rozwiązania zmian ustawowych dotyczących instytucji referendarza sądowego oraz aktywnie włączą się w działalność Stowarzyszenia. Przekazane w trakcie spotkania uwagi i propozycje posłużą Władzom Stowarzyszenia do analizy dalszych kierunków działania organizacji. Stowarzyszenie prosi o telefoniczne lub za pośrednictwem e-mail potwierdzenie zamiaru przybycia na spotkanie do dnia 30 września 2008r. W przypadku braku możliwości osobistego przybycia na spotkanie wszelkie uwagi, wnioski i propozycje należy kierować pocztą elektroniczną. Spotkanie odbędzie się 4 października 2008 r. o godzinie 12 w budynku „K" Sądu Okręgowego w Krakowie.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane