Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

1. Pan Marek KRAWCZAK Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

2. Pani Aneta LEMIESZ Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

3. Pan Dariusz PIROGOWICZ Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

4. Pani Jolanta SUDOŁ Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku

sędzia Sądu Apelacyjnego

5. Pan Grzegorz KRĘŻOŁEK Sąd Apelacyjny w Krakowie

sędziowie Sądów Okręgowych



6. Pan Tomasz BOROWCZAK Sąd Okręgowy w Poznaniu

7. Pan Paweł DARMOŃ Sąd Okręgowy w Krakowie

8. Pan Krzysztof GODLEWSKI Sąd Okręgowy w Poznaniu

9. Pani Anna GORDON-GRALAK Sąd Okręgowy w Krakowie

10. Pani Beata ŁOMNICKA Sąd Okręgowy w Krakowie

11. Pan Leszek MIAZEK Sąd Okręgowy w Koszalinie

12. Pani Anna ORAŃSKA-ZDYCH Sąd Okręgowy we Wrocławiu

sędziowie Sądów Rejonowych



13. Pani Katarzyna ADAMCZYK Sąd Rejonowy w Raciborzu

14. Pani Maria BRADTKE Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

15. Pan Maciej CZUBAK Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

16. Pani Renata DĄBROWSKA Sąd Rejonowy we Włocławku

17. Pani Magdalena DĄBROWSKA-CZEKAJ Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach

18. Pan Piotr FOLIK Sąd Rejonowy w Grójcu

19. Pani Izabela GACKOWSKA Sąd Rejonowy w Gliwicach

20. Pani Ewa JAWORSKA-GÓRAL Sąd Rejonowy w Gliwicach

21. Pani Katarzyna KAWALEC Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

22. Pani Barbara KOWALCZYK Sąd Rejonowy w Grójcu

23. Pan Sebastian KRAWCZYK Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

24. Pan Tomasz KRUPSKI Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach

25. Pani Sonia LASOTA-ZAWISZA Sąd Rejonowy w Rybniku

26. Pani Iwona ŁAKOMIEC Sąd Rejonowy w Miastku

27. Pan Marcin MATUSIAK Sąd Rejonowy w Tczewie

28. Pan Marcin OLEŚKO Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim

29. Pani Małgorzata ORZECH-PLACEK Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie

30. Pani Marta OWSIANNY Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

31. Pani Patrycja PACHOLSKA-STOLARZ Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

32. Pani Monika PAWLICA Sąd Rejonowy w Bartoszycach

33. Pani Małgorzata PIOTROWSKA Sąd Rejonowy w Głogowie

34. Pani Joanna PLUTA-LITAWA Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim

35. Pan Paweł PSZCZÓŁKA Sąd Rejonowy w Grójcu

36. Pani Joanna RADLIŃSKA-KOSTRUBAŁA Sąd Rejonowy w Grójcu

37. Pani Małgorzata REDMERSKA-GÓRNA Sąd Rejonowy w Brodnicy

38. Pani Agnieszka RUDOL Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

39. Pani Anna SOWA Sąd Rejonowy w Hrubieszowie

40. Pani Lidia STAŚKIEWICZ Sąd Rejonowy w Słupsku

41. Pani Gertruda TRZECIAK Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie

42. Pan Stanisław WOJCIECHOWSKI Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie

43. Pani Agnieszka ZALEŚNA Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie.

PS/źródło:KPRP

Zobacz także:

Rozmowy mediatorów z przedstawicielami środowiska sędziowskiego

Kwartalnik Krajowej Rady Sądownictwa w formie elektronicznej