Konkurs ma na celu wyłonienie kancelarii prawnej wprowadzającej innowacyjne działania, produkty lub komunikację zewnętrzną. Kapituła Konkursowa w tym roku postanowiła przyznać dwa wyróżnienia oraz nagrodę główną.

Innowacyjna kancelaria 2011

Nagrodę główną i tytuł „Innowacyjna Kancelaria 2011” otrzymała Kancelaria Radcowska Kubat i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu za stworzenie innowacyjnego systemu komunikacji z klientami obsługiwanymi przez Kancelarię, a także między samymi pracownikami. Służy temu zindywidualizowana, stworzona na potrzeby Kancelarii platforma komunikacyjna, będąca efektem połączenia doświadczeń pracowników Kancelarii w obsłudze klientów z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie komunikacji.

Wyróżnienia

Wyróżnienia otrzymali CWW S. Cetera, M. Węgrzyn Wysocka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów, za wprowadzenie zmian w dotychczasowym systemie zarządzania pracą, tj. wprowadzenie metody zarządzania projektami.

Nagrodzona została także kancelarię Fortak i Karasiński Radcowie Prawni za wprowadzenie innowacyjnego Systemu Ocen Okresowych z systemem motywacyjnym, jako jednego z narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi.

Zobacz także:

Nagroda "Złota Waga" przyznana

Kancelarie nagrodzone za strony internetowe