statystyki

Konsultacje OIRP w Warszawie

02.01.2010, 03:04; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:33
Dziekan OIRP w Warszawie informuje, iż stosownie do art. 51 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 6 lipca 1982 roku o radcach prawnych oraz Uchwały KRRP Nr 99/VII/2009 z 28 XI 2009 r. w sprawie trybu konsultacji założeń do ustawy o zawodzie adwokata w środowisku radców prawnych, która obliguje izby okręgowe do zwołania nadzwyczajnego Zgromadzenia Delegatów w terminie do 28 stycznia 2010 r., Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie na posiedzeniu 14 grudnia 2009 r. podjęła uchwałę o zwołaniu Zgromadzenia na 21 stycznia 2010 r. o godzinie 16.30 w siedzibie Izby przy ul. Żytniej 15 lok. 16 w Warszawie.

W związku z powyższym wszystkich radców prawnych, nie tylko Delegatów, Pan Dziekan serdecznie zaprasza na Nadzwyczajne Zgromadzenie, podczas którego każdy będzie mógł wypowiedzieć się na temat przyszłości naszego zawodu, wypowiedzieć się w kwestiach o fundamentalnym znaczeniu dla samorządu radcowskiego. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące rządowego projektu ustawy o zawodzie adwokata, uchwały KRRP i OIRP w Warszawie dotyczące zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Radców Prawnych i Nadzwyczajnego Zgromadzenia Delegatów. Jednocześnie Dziekan zachęca Państwa do przesyłania swoich opinii i głosów w dyskusji pod specjalnie utworzonym dla tego celu przez Krajową Radę Radców Prawnych adresem e-mail konsultacje@kirp.pl. Poniżej przedstawiam porządek obrad: 1. Otwarcie Zgromadzenia. 2. Wybór Przewodniczącego, Zastępcy Przewodniczącego i Sekretarza Zgromadzenia. 3. Określenie składu liczbowego i wybór Komisji Mandatowej. 4. Dyskusja na temat założeń do rządowego projektu ustawy o zawodzie adwokata, wypracowanie stanowiska i podjęcie uchwały w tej kwestii. 5. Sprawozdanie Komisji Mandatowej. 6. Zamknięcie Zgromadzenia.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane