Arbitraż jako alternatywa dla sądownictwa powszechnego

16.10.2008, 07:30; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:28
Prezes Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach Pani Prof. Bernadetta Fuchs zaprasza na konferencję „Arbitraż Jako Alternatywa Dla Sądownictwa Powszechnego”.

Celem konferencji jest kompleksowe przedstawienie problematyki, możliwości i korzyści wynikających z rozstrzygania sporów przed sądami polubownymi, przygotowane z myślą o pełnomocnikach stron - Adwokatach i Radcach Prawnych z obszaru województwa śląskiego, oraz innych osobach zainteresowanych tematyką arbitrażu. Konferencja odbędzie się 21 października 2008r. o godz. 9.00-14.15 w Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach ul. Opolska 15. Prelegenci: Pan profesor Maksymilian Pazdan z Katedry Prawa Cywilnego Uniwersytetu Śląskiego - specjalista z zakresu postępowania cywilnego Pan doktor Dariusz Szostek z Katedry Ekonomii, Prawa i Polityki Społecznej w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania w Katowicach - specjalista z zakresu prawa nowych technologii Pan Lesław Senderecki, radca prawny i wieloletni arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach - specjalista z zakresu procedury arbitrażowej. Szczegółowy program konferencji oraz karta zgłoszeniowa znajdują się Sekretariatach Katedr oraz Sekretariacie Dziekana. W związku z ograniczoną ilością miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.


Pozostało jeszcze 8% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane