statystyki

Studium Prawa Pracy dla Sędziów

09.12.2008, 07:01; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:29
Krajowe Centrum Szkolenia Kadr Sądów Powszechnych i Prokuratury przy współpracy z Instytutem Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie uruchamia II edycję Podyplomowego Studium Prawa Pracy.

Studium będzie obejmowało roczny cykl spotkań od grudnia 2008 r. do grudnia 2009 r., z przerwami w miesiącach styczniu oraz lipcu i sierpniu 2009 r. W ramach comiesięcznych spotkań odbędzie się łącznie 160 godzin wykładów. Każde spotkanie trwać będzie dwa dni: od piątku godzin południowych do soboty godzin popołudniowych. Spotkania odbywać się będą w Pałacu Staszica w siedzibie Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie przy ul. Nowy Świat 72. Informacja o terminach i miejscu poszczególnych spotkań zostanie opublikowana na stronie internetowej Krajowego Centrum. Uczestnicy Studium otrzymają świadectwo jego ukończenia, wystawione przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Warunkiem uzyskania świadectwa – poza uczestnictwem w zajęciach - jest pozytywne zaliczenie kolokwium po zakończeniu Studium.


Pozostało 44% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane