statystyki

Odbyło się kolejne szkolenie dla radców prawnych

19.12.2008, 09:42; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:29
W siedzibie  Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie odbyło się kolejne z cyklu dotowanych szkoleń.  Szkolenie, którego tematem było „Zarządzanie kancelarią radcy prawnego”,  poprowadzili wspólnie: Dorota Hołubiec i Mecenas Sławomir W. Ciupa - eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie w marketingu usług prawniczych.

Podczas szkolenia radcy prawni dowiedzieli się jak efektywnie zarządzać czasem, jakie są narzędzia zarządzania finansami, a jakie IT. Poznali także mechanizmy skutecznej polityki HR i najważniejsze narzędzia wykorzystywane w efektywnej komunikacji marketingowej. Uczestnicy żywo reagowali na tematy poruszane w czasie wykładu, dzieląc się chętnie swoimi doświadczeniami. Dyskusja okazała się dla wszystkich bardzo owocna i inspirująca. Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że wiedza wyniesiona ze szkolenia przyda im się w codziennym zarządzaniu kancelarią.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane