statystyki

Mediacje-alternatywne metody rozwiązywania sporów

15.09.2008, 11:31; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:28
Wydział Zarządzania, oraz  Katedra Zarządzania Kadrami i Prawa Gospodarczego wspólnie z Polskim Centrum Mediacji w Warszawie zaprasza na podyplomowe studia z mediacji. Do końca września 2008 r. przyjmowane są zgłoszenia.

Studia podyplomowe „Mediacje. Alternatywne metody rozwiązywania sporów„ mają za zadanie przygotować uczestników do wykonywania zawodu mediatora w sprawach karnych, cywilnych (gospodarczych, rodzinnych, biznesowych, z zakresu prawa pracy) i w sprawach nieletnich oraz do rozwiązywania konfliktów społecznych poprzez dostarczenie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu alternatywnych metod rozwiązywania sporów. W programie studiów znajdą się m.in. : Problematyka prawna w postępowaniu mediacyjnym; Mediacje i negocjacje (treningi, symulacje);Psychologia społeczna - mechanizmy powstawania, eskalacji i rozwiązywania konfliktów.


Pozostało 56% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane