Ze względu na wejście w życie nowych przepisów RODO zmieniliśmy sposób
logowania do produktu i sklepu internetowego, w taki sposób aby chronić dane
osobowe zgodnie z najwyższymi standardami.
Prosimy o zmianę dotychczasowego loginu na taki, który będzie adresem
e-mail.
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UW prof. Krzysztof Rączka oraz Kierownik Studiów Doktoranckich na WPiAUW prof. Małgorzata Gersdorf zapraszają na wykład otwarty nt. „Główne problemy prawne interwencjonizmu w gospodarce państw członkowskich UE”.
Wykład odbędzie się w dniu 22 stycznia 2011 roku, godz. 10.00 w Auli d. BUW, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.
Wykład otwarty na Studium Doktoranckim WPiA, wygłosi prof. dr hab. Cezary Kosikowski Kierownik Katedry Prawa Finansów Publicznych w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji.
PS/źródło:WPiAUW
Zobacz także:
Adwokat i biegły w procesach medycznych - szkolenie
KSSiP będzie szkolić aplikantów adwokackich
Źródło:
Prawnik.pl
Zapisz się na newsletter
Otrzymuj codziennie rzetelne informacje o zmianach w prawie i podatkach oraz aktualności istotne dla przedsiębiorców.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji
kliknij tutaj.
Potwierdź zapis
Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.