statystyki

Adwokaci Pro Bono w październiku

07.09.2009, 05:12; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:32
Naczelna Rada Adwokacka po raz kolejny przygotowuje się do jesiennej edycji projektu "Adwokaci Pro Bono", której adresatem są przede wszystkim osoby w trudnej sytuacji materialnej.

Prezydium NRA wyznaczyło tym razem datę bezpłatnych porad adwokatów, które mają być udzielane w kancelariach - na sobotę,3 października 2009 roku. Z uwagi na duży sukces tej akcji w maju 2009 roku NRA zachęca wszystkich adwokatów do jeszcze liczniejszego zaangażowania się w ten projekt. Osoby zainteresowane udzielaniem porad pro bono proszę o poinformowanie o tym Biura ORA w terminie do 11 września 2009 r., a to wobec konieczności przekazania imiennego wykazu tych adwokatów-Członków Izby Krakowskiej do Naczelnej Rady Adwokackiej, a następnie środkom masowego przekazu, ktore sprawować mają patronat medialny nad całą akcją. Koordynatorem tego przedsięwzięcia, podobnie jak poprzednio, jest adw.Maciej Pietrzykowski, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.


Pozostało 4% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane