statystyki

Zmiany w Zarządzie Iustitii

17.11.2009, 06:55; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:32
W dniach 13-15 listopada 2009 roku odbyło się sprawozdawcze Zwyczajne Zebranie Delegatów SSP Iustitia. Prezes Irena Kamińska oraz członkowie zarządu Anna Korwin-Piotrowska i Dorota Marszałkowska zrzekły się pełnionych funkcji w zarządzie.

W drugim dniu obrad gośćmi byli Przewodniczący KRS sędzia Stanisław Dąbrowski oraz Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski i jego współpracownicy. Dyskusja dotyczyła zmian w Prawie o ustroju powszechnych oraz statusu sędziego. Minister pozytywnie ocenił efekty prac Stowarzyszenia przedstawione na konferencji „Sąd dla obywatela", a zebrani zaapelowali do Ministra o uwzględnienie opinii Stowarzyszenia w pracach nad zmianą Prawa o ustroju sądów powszechnych oraz o podjęcie dyskusji nad statusem sędziego. Minister zapewnił zebranych, że zostanie utworzony zespół roboczy, w ramach którego będą prowadzone konsultacje ze Stowarzyszeniem.


Pozostało 51% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane