statystyki

Współpraca Polskiej Policji z sąsiadami z Czech i Słowacji

01.10.2009, 05:51; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:32
Polska policja dzięki wsparciu ze strony Unii Europejskiej rozwija praktyczną współpracę z partnerskimi służbami południowych sąsiadów: Czech i Słowacji.

W dniach 10-11 września 2009 r. w miejscowości Jaworzynka, na styku granicy polskiej, czeskiej i słowackiej, odbyło się seminarium szkoleniowe z udziałem funkcjonariuszy Wydziału Wywiadu Kryminalnego KWP w Katowicach, funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Ostrawie i w Žilinie, oraz Komendy Głównej Policji. Celem szkolenia była poprawa skuteczności współpracy w zakresie zwalczania przestępczości międzynarodowej, w tym wymiana wzajemnych doświadczeń. Uczestnicy seminarium złożyli wizytę we wspólnej placówce polsko–czeskiej w miejscowości Chotĕbuz. Placówka została otwarta 19 listopada 2008 roku, a służbę w niej całodobowo pełnią funkcjonariusze czeskiej i polskiej Policji oraz polskiej Straży Granicznej.


Pozostało 40% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane