Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego 45 osobom.
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
sędziowie Wojewódzkich Sądów Administracyjnych
1. Janusz BOCIĄGA - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie
2. Waldemar INEROWICZ -Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu
3. Adam JUTRZENKA-TRZEBIATOWSKI - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gorzowie Wielkopolskim
4. Leszek TYLIŃSKI - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy
sędziowie Sądów Apelacyjnych
5. Bohdan BIENIEK - Sąd Apelacyjny w Białymstoku
6. Regina KUREK - Sąd Apelacyjny w Krakowie
7. Piotr PRUSINOWSKI - Sąd Apelacyjny w Białymstoku
sędziowie Sądów Okręgowych
8. Izabela BACA - Sąd Okręgowy we Wrocławiu
9. Paweł BAŃCZYK - Sąd Okręgowy w Gdańsku
10.Małgorzata BARTCZAK-SOBIERAJSKA - Sąd Okręgowy w Toruniu
11. Adam BOJKO - Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
12. Piotr JARMUNDOWICZ - Sąd Okręgowy we Wrocławiu
13. Marcin JENSKO - Sąd Okręgowy w Gdańsku
14. Sylwia KAMIŃSKA- Sąd Okręgowy w Gdańsku
15. Łukasz KLIMOWICZ - Sąd Okręgowy w Warszawie
16. Piotr KORYBUT-KOTULEWSKI - Sąd Okręgowy we Wrocławiu
17. Monika LANGOWSKA- Sąd Okręgowy w Gdańsku
18. Zbigniew LEWCZYK - Sąd Okręgowy w Toruniu
19. Zbigniew MUSZYŃSKI - Sąd Okręgowy we Wrocławiu
20. Mariusz NOWICKI - Sąd Okręgowy w Gdańsku
21. Marek PACZKOWSKI - Sąd Okręgowy w Toruniu
22. Justyna SIEKLICKA-PAWLAK - Sąd Okręgowy w Krakowie
23. Mariola SKIERŚ - Sąd Okręgowy w Poznaniu
24. Anna STRĄCZYŃSKA - Sąd Okręgowy w Warszawie
25. Katarzyna STASIÓW - Sąd Okręgowy w Warszawie
26. Monika SZYLO - Sąd Okręgowy w Katowicach
27. Ewa TEOFILAK - Sąd Okręgowy w Warszawie
28. Elżbieta TRYBULEC-CZERNEK - Sąd Okręgowy w Gdańsku
29. Krzysztof ŻOŁNIERCZUK - Sąd Okręgowy w Rzeszowie
sędziowie Sądów Rejonowych
30. Agnieszka DYBOWSKA - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie
31. Maciej HELMIN - Sąd Rejonowy w Malborku
32. Paweł KAROLCZYK - Sąd Rejonowy w Żyrardowie
33. Monika KĄPAŁA - KNABEL - Sąd Rejonowy w Lublińcu
34. Ewa KOŁODZIEJ-DUBOWSKA - Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
35. Michał KRAKOWIAK - Sąd Rejonowy w Radomiu
36. Agnieszka LESZCZYŃSKA-RYDLEWSKA -Sąd Rejonowy w Świeciu
37. Sylwia MAJ - MICHALDO -Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
38. Paweł MĄKA -Sąd Rejonowy w Radomiu
39. Beata MISZEWSKA-ODYA -Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
40. Marcin ROGÓŻ- Sąd Rejonowy w Lubaniu
41. Anna SITARSKA-DUDA - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Woli w Warszawie
42. Witold UCHROŃSKI - Sąd Rejonowy w Radomsku
43. Elżbieta WIŚNIEWSKA - Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
44. Łukasz ZAJDA - Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim
sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie
45. mjr Arkadiusz KRYSKA.
PS/źródło:KPRP
Zobacz także: