Szkolenie dla radców prawnych na temat komunikacji z klientem

01.08.2008, 07:20; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:28
Centrum Szkolenia Ustawicznego Radców Prawnych Krajowej Rady Radców Prawnych zaprasza na konferencję szkoleniową na temat- Komunikacja z klientem. Szkolenie jest nieodpłatne. 

W dniu 23 października 2008 roku szkolenie poprowadzi Dorota Hołubiec, absolwentka warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej ( SGH ), ukończyła studia doktorskie na Uniwersytecie Warszawskim ( UW ). Specjalizuje się w marketingu i sprzedaży usług profesjonalnych. Dorota Hołubiec przez wiele lat była Dyrektorem ds. Marketingu i PR w Kancelarii Prawnej GLN. Obecnie jest partnerem w firmie doradczej Smart Communication Group specjalizującej się w marketingu usług profesjonalnych. Zajęcia odbędą się w siedzibie Krajowej Rady Radców Prawnych, Al. Ujazdowskie 18 lok. 4 w Warszawie, w godzinach 11.00 - 15.00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia na załączonym druku prosimy przesyłać: pocztą, faxem / tel. 0-22 821-99-71 lub e-mailem: krol@kirp.pl w terminie /najpóźniej/ 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia na adres KRRP. Dojazd uczestników we własnym zakresie.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane