statystyki

VIII Regaty o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

26.03.2010, 04:32; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:34
Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie tradycyjnie zaprasza wszystkich żeglarzy związanych z warszawskim samorządem radców prawnych na VIII REGATY O PUCHAR DZIEKANA OIRP W WARSZAWIE. Regaty odbędą się 4 i 5 września 2010 r. (sobota – niedziela) na jachtach kabinowych TWISTER 780 na jeziorze Kisajno (ew. Niegocin), z zakwaterowaniem w hotelu „TAJTY” w Wilkasach k/Giżycka. Uczestników oczekujemy już w piątek, 3 września w godzinach popołudniowych.

Do udziału w imprezie zapraszamy chętnych żeglarzy - radców prawnych i aplikantów radcowskich zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (wpisowe 250,00 zł) oraz osoby towarzyszące – wyłącznie członków rodzin (wpisowe 350,00 zł). Sternicy jachtów (muszą to być radcy prawni lub aplikanci radcowscy) winni legitymować się co najmniej patentem żeglarza jachtowego. Zasadą jest sześcioosobowy skład załogi. W przypadku zgłoszenia niepełnej załogi (poniżej 6 osób), reszta składu może zostać uzupełniona innymi uczestnikami. Ponieważ jachty te mogą przyjąć na pokład do 8 osób, istnieje w uzasadnionych przypadkach możliwość większej załogi niż 6-osobowa. Sternik w czasie regat prowadzi jacht od startu do mety. Przekazywanie tej funkcji załodze jest niedozwolone (poza sytuacjami wyższej konieczności) i grozi dyskwalifikacją. Nad prawidłowym przebiegiem regat czuwa komisja regatowa (sędziowska).


Pozostało 2% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane