statystyki

Podyplomowe studia prawa prasowego i prawa reklamy w Opolu

08.09.2008, 12:42; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:28
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na roczne, podyplomowe studia z zakresu prawa prasowego i prawa reklamy.Zajęcia rozpoczynaja się w październiku 2008 r.

Studia mają dostarczyć wiedzy potrzebnej w działalności dziennikarskiej, wydawniczej, reklamowej dla swobodnego poruszania się w działalności zawodowej w prasie (drukowanej, radiu, telewizji) oraz reklamie. Oferta studiów skierowana jest do osób legitymujących się dyplomem ukończenia studiów wyższych rozmaitych kierunków, zainteresowanych uwarunkowaniami prawnymi działalności dziennikarskiej we wszystkich rodzajach tej działalności – redaktorska, reporterska, fotoreporterska, śledcza i inne, wydawniczej w zakresie prasy, książek, radia, telewizji. Studia uwzględniają także wiedzę potrzebną kandydatowi do sprawnego prowadzenia działalności reklamowej w prasie, agencjach reklamowych, przedsiębiorstwach. Zajęcia odbywać się będą w formie wykładów oraz konwersatoriów. Słuchacze otrzymają bezpłatnie materiały dydaktyczne potrzebne do lepszego przyswojenia wiedzy . Wykładowcami studiów są pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Warunkiem ukończenia studiów jest uczestnictwo w zajęciach, uzyskanie zaliczeń ze wszystkich przedmiotów objętych programem. Ocena na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych jest średnią ocen końcowych uzyskanych z poszczególnych przedmiotów. Absolwenci studium podyplomowego otrzymają świadectwo ukończenia studiów. Świadectwo jest dowodem ukończenia studiów poszerzających i pogłębiających wiedzę, podniesienia kwalifikacji i poziomu profesjonalizmu. Może też stanowić dowód starań o przekwalifikowanie zawodowe. Studia trwają dwa semestry, obejmują 180 godzin. Zajęcia będą się odbywać w piątki (od 16:00-19:30) i w soboty (od 12:00 – 17:00) dwa razy w miesiącu. Zajęcia rozpoczynają się w październiku.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane