statystyki

Obudzić Państwo- Konferencja w Krakowie

20.04.2010, 03:17; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:04
Analiza treści Artykułu 5 i 6 Konstytucji RP, zainspirowała członków Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Kraków do zorganizowania ogólnopolskiej konferencji pod nazwą „Kiedy Państwo śpi”, poświęconej problemom prawnej ochrony dziedzictwa kulturowego w Polsce. Wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie 20 kwietnia 2010 r. organizowane jest przy współpracy z Trybunałem Konstytucyjnym.

Wśród gości zaproszonych do udziału w konferencji znajdą się praktykujący prawnicy, historycy sztuki, konserwatorzy zabytków, architekci czy urbaniści. Specjaliści będą starali się odpowiedzieć na pytanie co wypływa z konstytucyjnego nakazu ochrony dziedzictwa kulturowego. Ponadto prelegenci spróbują dokonać analizy nieprawidłowości w systemie ochrony oraz ustalić kompleksowe podejście do opieki nad zabytkami, a także przedstawić właściwy jej kształt.


Pozostało 42% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane