statystyki

SA uchylił wyrok SOKiK

31.07.2010, 06:25; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:04
Sąd Apelacyjny wydał wyrok w sprawie świadczenia usług prowadzenia Ogólnokrajowego Spisu Abonentów i ogólnokrajowej informacji o numerach telefonicznych uchylając tym samym wyrok SOKiK i przekazując sądowi sprawę do ponownego rozpoznania.

Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał wyrok w sprawie z apelacji Prezesa UKE od wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 9 czerwca 2009 r. uchylającego decyzję Prezesa UKE z dnia 28 stycznia 2008, wydaną w sprawie określenia zasad współpracy w zakresie udostępniania Telekomunikacji Polskiej SA niezbędnych danych abonentów przedsiębiorcy telekomunikacyjnego Media-Com Sp. z o.o. celem świadczenia przez TP wszystkim użytkownikom publicznych sieci telefonicznych, na terytorium Rzeczypospolitej, usługi prowadzenia Ogólnokrajowego Spisu Abonentów i świadczenia usługi ogólnokrajowej informacji o numerach telefonicznych.


Pozostało 45% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane