statystyki

Serwis Pełnomocnika Rządu ds. Euro

08.09.2009, 06:00; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:02
Uruchomiono serwis internetowy Pełnomocnika Rządu do Spraw Wprowadzenia Euro Przez Rzeczpospolitą Polską. Serwis zawiera informacje na temat działalności i obowiązków Pełnomocnika Rządu do Spraw Wprowadzenia Euro oraz podległego mu Biura i jego opracowań.

Serwis znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów w zakładce „Integracja ze strefą euro” pod adresem: www.euro.mf.gov.pl i ma charakter kompendium wiedzy nt. najważniejszych aspektów wprowadzenia euro w Polsce. W dziale „Analizy” co miesiąc będzie publikowany „Monitor konwergencji nominalnej”, przygotowywany przez Biuro Pełnomocnika, w którym przedstawiany jest bieżący stan wypełnienia przez Polskę i inne kraje Unii Europejskiej kryteriów z Maastricht. W dniu dzisiejszym zamieszczono najnowsze, wrześniowe wydanie „Monitora”. Na stronie zebrano również najważniejsze raporty i publikacje o tematyce związanej z integracją ze strefą euro, w szczególności te dotyczące wprowadzenia euro w Polsce oraz akty prawne związane z działalnością Pełnomocnika. Można na niej również znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wyrażane wątpliwości w związku z wprowadzeniem euro w Polsce. Ponadto, na stronie zebrano odnośniki do najważniejszych serwisów nt. euro – zarówno polskich, jak i zagranicznych.


Pozostało jeszcze 5% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane