statystyki

SN rozpatrzył kasację Rzecznika Praw Obywatelskich

26.11.2009, 04:48; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:02
W dniu 24 listopada 2009 roku Sąd Najwyższy rozpoznał sprawę podejrzanego o przestępstwo narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Kasację w sprawie wniósł Rzecznik Praw Obywatelskich.

Sąd Najwyższy w sprawie Mirosława G. podejrzanego o popełnienie przestępstwa określonego w art. 160 § 2 kk po rozpoznaniu kasacji, wniesionej przez Rzecznika Praw Obywatelskich od postanowienia Sądu Okręgowego w Warszawie z dnia 1 grudnia 2008 r., utrzymującego w mocy postanowienie Prokuratura Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 7 maja 2008 r., o umorzeniu postępowania uchylił zaskarżone postanowienie w części utrzymującej w mocy umorzenie postępowania o czyn opisany w punkcie I.1. postanowienia Prokuratora Prokuratury Okręgowej i w tym zakresie przekazuje sprawę Sądowi Rejonowemu dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie do ponownego rozpoznania.


Pozostało 7% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane