statystyki

Poselski projekt ustawy o czynnościach operacyjno-rozpoznawczych Policji

06.08.2008, 14:25; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:57
MSWiA wydało oświadczenie, w którym podaje, że  z informacji posiadanych przez resort wynika, że poselski projekt ustawy o czynnościach operacyjno-rozpoznawczych został złożony w parlamencie kilka miesięcy temu. Obecnie będzie on rozpatrywany na forum Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.

W oświadczeniu czytamy także, że równolegle do prac poselskich przez kilka ostatnich miesięcy trwały prace zespołu ekspertów, złożonego nie tylko z przedstawicieli wszystkich służb, posiadających uprawnienia do czynności operacyjno-rozpoznawczych, ale również autorytetów w dziedzinie prawa, bezpieczeństwa i porządku publicznego - reprezentantów instytucji państwowych, które mają wpływ na kształt porządku prawnego w państwie. Zespół ekspercki wypracował rozwiązania, które usprawnią pracę operacyjną służb. Materiał, będący efektem intensywnych prac zespołu eksperckiego został przekazany do posłów Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych do ewentualnej analizy i uwzględnienia przy pracach nad poselskim projektem ustawy o czynnościach operacyjno-rozpoznawczych.


Pozostało 45% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane