statystyki

Program Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

11.08.2008, 10:06; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:14
Jeszcze przez dwa miesiące adwokaci i radcowie prawni mają możliwość zachęcenia swoich klientów do wzięcia udziału w bezpłatnych mediacjach w ramach projektu „Mediacja dla potrzebujących”. Projekt realizowany jest przez Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego dzięki wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego.

„Mediacja dla potrzebujących” to roczny program Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jego adresatami są osoby niezamożne, których nie stać na poniesienie kosztów procesu sądowego i kosztów mediacji z własnych środków, a także pośrednio radcowie prawni i adwokaci, którzy prowadzą tzw. sprawy z urzędu. Mediacje prowadzone są bezpłatnie, nie wymagają obecności pełnomocnika, a ich zaletą jest m.in. szybki czas realizacji. Terminy poszczególnych spotkań dostosowane są do potrzeb zainteresowanych.


Pozostało 61% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane