statystyki

Polski system probacji - konferencja

20.10.2008, 06:36; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:14
W dniach 27 i 28 października 2008 r. w Ośrodku Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Popowie odbędzie się konferencja "Polski system probacji - stan i kierunek rozwoju w kontekście standardów europejskich".

Konferencja n.t. "Polski system probacji - stan i kierunek rozwoju w kontekście standardów europejskich" odbędzie się w dniach 27-28 października 2008 r. i jest organizowana przez Komisję Praw Człowieka i Praworządności Senatu wspólnie z Ministerstwem Sprawiedliwości, rzecznikiem praw obywatelskich i Centralnym Zarządem Służby Więziennej. Konferencja wpisuje się w cykl debat organizowanych w poprzednich kadencjach przez Komisję Praw Człowieka i Praworządności, poświęconych zagadnieniu probacji. Konferencje, które odbyły się w 2000 i 2003 r., stały się okazją do spotkania socjologów, psychologów i prawników, zainteresowanych problematyką systemu karania i resocjalizacji. Planowana konferencja powinna pomóc w ustaleniu, czy i jakie zmiany legislacyjne są niezbędne. Te ustalenia mogą się stać ważną wskazówką w pracy nad nowelizacją kodeksów karnych komisji i całego Senatu.


Pozostało jeszcze 44% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane