statystyki

KIG i Gazeta MSP razem dla przedsiębiorców

07.05.2010, 05:29; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:20
Krajowa Izba Gospodarcza oraz Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw będą wspólnie wspierać polskich przedsiębiorców. Porozumienie o współpracy podpisali: Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej oraz Tomasz Peplak, wydawca Gazety MSP. KIG otrzyma tytuł „Partnera strategicznego Gazety MSP”.

„Oddajemy do dyspozycji KIG miesięcznik o znanej marce i pozycji na polskim rynku wydawniczym, który może stać się elementem kształtowania polityki KIG wobec sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz wyrażania poglądów na temat możliwości i szans rozwoju tego sektora w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej” – mówi Tomasz Peplak, wydawca Gazety MSP. „Liczę, że współpraca ze znaną w środowisku przedsiębiorców „Gazetą MSP” pozwoli nam jeszcze skuteczniej realizować misję KIG, która zawiera się w motto: „Dbamy o przedsiębiorców” – dodaje Andrzej Arendarski, prezes KIG. Współpraca będzie dotyczyć m.in. wzajemnej promocji, organizowania rankingów i konkursów dla najlepszych firm z sektora MSP, organizowanie wspólnych konferencji prasowych na najważniejsze tematy gospodarcze, przygotowywania opracowań w zakresie bieżących oraz ogólnych informacji gospodarczych. „Wspólnie promować będziemy przedsiębiorczość wśród Polaków oraz rozpowszechniać wiedzę na temat nowoczesnych technologii informatycznych w działalności przedsiębiorstw” – dodaje Andrzej Arendarski. Krajowa Izba Gospodarcza od 1990 roku działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorców reprezentując ich interesy w kraju i za granicą. Skupia ponad 150 samorządowych izb gospodarczych. W 2010 roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest ogólnopolskim miesięcznikiem ekonomicznym wydawanym w nakładzie 20 tys. egzemplarzy.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane