statystyki

Posiedzenie Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

30.06.2010, 06:14; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:21
Trójstronna Komisja ds. Społeczno-Gospodarczych w dniu 24 czerwca 2010 r. podjęła uchwałę w sprawie weryfikacji kwot dochodowych uprawniających do świadczeń z pomocy społecznej.

Ponadto podczas posiedzenia zostały omówione kwestie waloryzacji świadczeń emerytalno-rentowych w 2011 r., weryfikacji kwot kryteriów dochodowych, wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2011 r., działań rządu na rzecz innowacyjności gospodarki polskiej w dziedzinie nauki i szkolnictwa wyższego, oraz dotyczących projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z usuwaniem skutków powodzi. Posiedzeniu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, któremu przewodniczył Waldemar Pawlak, Wicepremier, Minister Gospodarki, Przewodniczący TK, udział wzięli, Minister Pracy i Polityki Społecznej, Jolanta Fedak oraz ministrowie z resortów: spraw wewnętrznych i administracji, rozwoju regionalnego, finansów, nauki i szkolnictwa wyższego, skarbu państwa, edukacji narodowej, zdrowia i infrastruktury.


Pozostało jeszcze 71% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane