statystyki

Droga ku konkurencyjności rynków-debata UOKiK

04.03.2010, 05:20; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:19
Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprasza do udziału w konferencji jubileuszowej organizowanej z okazji XX-lecia UOKiK pt. „Liberalizacja, deregulacja, konkurencja na rynkach”. Spotkanie odbędzie się 29 marca 2010 r. w Gdańsku.

 

 

Debata jest organizowana we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną zagadnienia związane z możliwościami zwiększania otwartości rynków, które ze względu na uwarunkowania historyczne lub strukturalne są mało podatne na konkurencję. Celem spotkania jest przedstawienie z odmiennych perspektyw, kwestii związanych z liberalizacją i deregulacją rynków oraz tworzeniem ułatwień w dostępie do infrastruktury. Dyskusja poświęcona będzie łamaniu barier m.in. w sektorze usług pocztowych, transportowych oraz komunalnych. Podczas spotkania głos zabiorą przedstawiciele Komisji Europejskiej, przedsiębiorców i zrzeszających ich organizacji, kancelarii prawnych, reprezentantów środowiska naukowego oraz biznesowego.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane