statystyki

I Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej

07.01.2009, 17:00; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:15
W dniach 8 – 9 stycznia 2009 roku w Bibliotece Śląskiej w Katowicach Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej organizuje pierwszą specjalistyczną konferencję, dla swoich członków i osób związanych, która ma pełnić rolę inaugurującą działalność Stowarzyszenia.


Na konferencji będą poruszone teoretyczne i techniczne aspekty informatyki śledczej. Szczególną uwagę organizatorzy skupili na doborze grupy wykładowców, którzy mogliby w sposób kompletny, kompetentny i ciekawy przedstawić całe spektrum tematów związanych z elektronicznym materiałem dowodowym, przestępczością w cyberprzestrzeni, prawem i informatyką śledczą. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do biegłych sądowych z zakresu informatyki oraz specjalistów bezpieczeństwa w firmach i instytucjach, jednak każdy zainteresowany powyższą tematyką będzie ukontentowany uczestnictwem w konferencji.


Pozostało 4% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane