statystyki

Uchwała w sprawie wydatków przyjęta

22.03.2009, 06:14; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:16
Rząd przyjął uchwałę w sprawie wydatków między przedsięwzięciami realizowanymi w ramach „ Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2007-2009, przedłożony przez ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Rada Ministrów zdecydowała przesunąć wydatki zaplanowane na rok 2009 między przedsięwzięciami realizowanymi w Programie dotyczącym modernizacji służb mundurowych. W Policji zmniejsza się wydatki na zakup i modernizację urządzeń zabezpieczenia techniczno-obronnego o 23.672 tys. zł. Jednocześnie o tę samą kwotę zwiększono motywacyjny system uposażeń funkcjonariuszy Policji. Funkcjonariusze Straży Granicznej otrzymają o 3.614 tys. zł więcej pieniędzy na uposażenia. Środki te pochodzą ze zmniejszenia wydatków na zakup i wymianę sprzętu transportowego. Na wzmocnienie motywacyjnego systemu uposażeń funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej będzie przeznaczone o 9.042 tys. zł więcej niż zaplanowano. I w tym przypadku będą one przesunięte z inwestycji na zakup i wymianę sprzętu transportowego. Zwiększono o 567 tys. zł wydatki przeznaczone na uposażenia funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Pieniądze to będą pochodzić z ograniczenia (o tę samą kwotę) nakładów przeznaczonych sprzęt transportowy.


Pozostało 6% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane