statystyki

Seminarium genetyków sądowych w Krakowie

16.07.2008, 09:49; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:13
Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dr Jana Sehna w Krakowie zaprasza do udziału w seminarium, organizowanym pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii, w listopadzie 2008 roku w siedzibie Instytutu w Krakowie.

Celem tego spotkania jest między innymi wymiana doświadczeń oraz poglądów na temat stanu oraz kierunków rozwoju genetyki sądowej w naszym kraju. Program seminarium obejmuje zarówno wykłady zaproszonych gości, jak i zajęcia warsztatowe. Jego przewodnim tematem są zagadnienia związane z popularyzacją najnowszych technologii, znajdujących zastosowanie w badaniach genetycznych. Zaprezentowane również zostanie oprogramowanie wspomagające proces analizy genetycznej i zarządzania danymi oraz poruszona będzie problematyka jakości prowadzonych badań. W programie uwzględniono także bieżące sprawy dotyczące środowiska genetyków sądowych, w tym specjalizacji z zakresu genetyki sądowej i atestacji laboratoriów genetycznych. Mamy nadzieję, że tegoroczne seminarium zapoczątkuje cykliczne spotkania genetyków sądowych, które staną się forum zarówno prezentacji naukowych, jak i wymiany doświadczeń związanych z praktyką opiniodawczą.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane