statystyki

Nieletni przebywający w zakładach poprawczych a integracja społeczna

29.10.2009, 06:14; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:18
Ministerstwo Sprawiedliwości w pierwszej połowie października 2009 roku zorganizowało cykl trzech konferencji poświęconych kwestii przygotowania nieletnich przebywających w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich do integracji zawodowej i społecznej.

W pierwszej połowie października 2009 roku Departament Wykonania Orzeczeń i Probacji Ministerstwa Sprawiedliwości zrealizował cykl trzech konferencji w Poznaniu, Krakowie i Warszawie, której celem było rozpoznanie potrzeb i problemów nieletnich przebywających w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich w zakresie aktywizacji zawodowej i integracji społecznej. Do zabrania głosu podczas każdej z konferencji zostali zaproszeni przedstawiciele świata nauki, którzy podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą na temat istoty przygotowania nieletnich oraz barier i problemów w zakresie integracji społecznej i zawodowej.


Pozostało 65% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane