statystyki

Portal informacyjno-szkoleniowy eduGIODO

07.10.2008, 05:30; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:14
Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Michał Serzycki zaprasza  na ogólnopolską konferencję inaugurującą działalność portalu informacyjno-szkoleniowego "eduGIODO". Jest to nowe źródło informacji o ochronie danych osobowych.

Konferencja odbędzie się w dniu 22 października 2008 roku w Warszawie w godz. 9.30 - 15.00 w Centrum Partnerstwa Społecznego e-Dialog (ul. Limanowskiego 23, Warszawa) oraz w dniu 31 października 2008 roku w Gdańsku w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich SA (ul. Beniowskiego 5, Gdańsk). Tematem konferencji jest nowa inicjatywa Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, mająca na celu upowszechnianie tematyki ochrony danych osobowych, jaką jest platforma e-learningowa "eduGIODO". Jest ona adresowana do osób fizycznych i instytucji przetwarzających dane osobowe i ma przybliżyć zagadnienia z tej problematyki oraz pomóc w stosowaniu przepisów o ochronie danych osobowych.


Pozostało jeszcze 1% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane