statystyki

Studia podyplomowe "Psychologia Sądowa"

01.12.2009, 06:13; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:19
Instytut Psychologii Stosowanej UJ we współpracy z Instytutem Ekspertyz Sądowych w Krakowie zaprasza absolwentów psychologii do uczestnictwa w nowo otwartych studiach podyplomowych doskonalących ”Psychologia sądowa”.


Studia obejmują zagadnienia z zakresu psychologii sądowej. Prowadzone są przez specjalistów z całej Polski w dziedzinach ujętych w programie studiów. Przeznaczone są dla osób legitymujących się tytułem magistra w zakresie psychologii, z co najmniej dwuletnią praktyką psychologiczną zawodową, związanych zawodowo ze współpracą z wymiarem sprawiedliwości lub zainteresowanych taką współpracą. W wyjątkowych wypadkach Komisja Rekrutacyjna może zadecydować o przyjęciu osób o innym stażu pracy i absolwentów studiów psychologicznych, którzy podczas studiów uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych o zbliżonej tematyce. Celem kształcenia jest nabycie i udoskonalenie umiejętności diagnozowania i orzekania sądowego niezbędnych w pełnieniu roli biegłego psychologa oraz przygotowanie do innych zadań psychologa sądowego.


Pozostało 43% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane