statystyki

Awanse w kancelarii Wierzbowski Eversheds

04.01.2013, 04:22
Od stycznia 2013 roku do grona Partnerów kancelarii dołączyli dr Krzysztof Haładyj, Tomasz Korczyński i Piotr Paśnik. Z kolei Marta Gadomska-Gołąb, Renata Patoka i Paweł Lipski awansowali na stanowiska Senior Associates.

Zwieńczeniem ubiegłorocznego procesu ocen okresowych jest 6 awansów wśród prawników. Osoby te pracują w Kancelarii od wielu lat, rozwijały swoje talenty wraz z rozwojem firmy, osiągając bardzo wysoki stopień realizacji celów, wykazały się kluczowymi umiejętnościami menedżerskimi, potencjałem do pozyskiwania nowych kontrahentów oraz budowania i pogłębiania relacji z obecnymi klientami firmy. Jednocześnie, utożsamiają się i w pełni realizują wartości Kancelarii, takie jak współpraca, innowacyjność, klient w centrum i nieustanne dążenie do rozwoju” - mówi Krzysztof Wierzbowski, Partner Zarządzający w Kancelarii Wierzbowski Eversheds.


Pozostało 56% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane